OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, fåglar, signerad, -87.

4551413. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarell, fåglar, signerad, -87.

Mått med ram ca: 40x54 cm.
Bildmått ca: 26x40 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca: 40x54 cm.
Bildmått ca: 26x40 cm.
Träram med skyddsglas.

Bruksskick.

Antal besök: 156