GLASMÅLNING, Kina, 1900-tal.

GLASMÅLNING, Kina, 1900-tal.
455131. GLASMÅLNING, Kina, 1900-tal.

Musicerande figurscener. Ca 51 x 32 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 517