MARTIN JOHAN TENGBERG. Motiv av gård, olja på duk, signerad.

455121. MARTIN JOHAN TENGBERG. Motiv av gård, olja på duk, signerad.

42 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 60 cm.

Antal besök: 2 427