NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal.

4550270. NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal.

Dubbla lådor, svängda ben, mässing handtag.
Mått 57 x 34 cm, höjd 62 cm.

Märken, skav, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 57 x 34 cm, höjd 62 cm.

Märken, skav, bruksslitage.

Antal besök: 191