VÄGGALMANACKA, papp/plåt, Westerblads biltillbehör, 1950-tal.

4550032. VÄGGALMANACKA, papp/plåt, Westerblads biltillbehör, 1950-tal.

Mått 35x22 cm.

Bruksslitage.
Alla datumblad sitter med och snurrskivorna fungerar!

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 35x22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 338