HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

455001. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 180 cm, längd 84 cm.

Bruksslitage, smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm, längd 84 cm.

Antal besök: 435