SOFFGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

454998. SOFFGRUPP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Soffa samt 2 fåtöljer.
Längd på soffa cirka 200 cm.

Bruksslitage.
Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa samt 2 fåtöljer.
Längd på soffa cirka 200 cm.

Bruksslitage.
Smärre fläckar.

Antal besök: 290