AXEL WALLERT. Fårskötsel, akvarell.

4549844. AXEL WALLERT. Fårskötsel, akvarell.

Signerad och daterad Wallert 1927, bildmått ca 50x67, rammått 69x84 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axel Wallert (1890–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Axel Wallert (1890–1962)

Antal besök: 199