6 stolar, Tyskland, 1960-tal (6).

4549749. 6 stolar, Tyskland, 1960-tal (6).

Teakträ, rottingkorgsäte

Sh. ca 47 cm.

Tecken på slitage, fläta delvis med defekter och på platser med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakträ, rottingkorgsäte

Sh. ca 47 cm.

Antal besök: 340