PORSLIN, Pyro 3 delar, Gustavsberg.

454919. PORSLIN, Pyro 3 delar, Gustavsberg.

Ungsform, brun Pyro, 16 x 19 cm.
Ugnsformar, 2 stycken, grön Pyro, 25 x 15, samt 20 x 11,5 cm.

Bruksslitage, den bruna med smärre fläckar. En av de gröna med smärre glasyrskador längs kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 826