Ungsform, brun Pyro, 16 x 19 cm. Ugnsformar, 2 stycken, grön Pyro, 25 x 15, samt 20 x 11,5 cm.
Bruksslitage, den bruna med smärre fläckar. En av de gröna med smärre glasyrskador längs kanten.