TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

454883. TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

Höjd 15 cm, diameter ca 13 cm.

Smärre bruksslitage, avklippt elsladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 244