FÅTÖLJ 1900-talets mitt.

454854. FÅTÖLJ 1900-talets mitt.

Helklädd i orange möbeltyg och med lös sittplymå. Ben av lackad bok.
Omärkt.
Bredd 80, djup 78, höjd 75 cm.

Bruksskick, fläckar och slitage, främst på armstöden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt.

Antal besök: 277