LAVOAR, 1900-tal.

LAVOAR, 1900-tal.
454836. LAVOAR, 1900-tal.

Längd 64 cm
Bredd 49 cm
Höjd 95 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
454836. LAVOAR, 1900-tal.

Längd 64 cm
Bredd 49 cm
Höjd 95 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 401