BLOMBORD, rotting. 1900-tal.

BLOMBORD, rotting. 1900-tal.
454829. BLOMBORD, rotting. 1900-tal.

Delvis av bambu. Med glasskiva. Längd 85, bredd 26, höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 329