ÅKE ROLFSTADIUS. Väggskulptur, relief, koppar, signerad.

4548099. ÅKE ROLFSTADIUS. Väggskulptur, relief, koppar, signerad.

Motiv av påfågel

Mått: 80,5 x 80,5 cm.

Lagning, repor, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av påfågel

Mått: 80,5 x 80,5 cm.

Antal besök: 234