LJUSKRONA, 10 ljus Skåne 1800-talets första hälft.

454807. LJUSKRONA, 10 ljus Skåne 1800-talets första hälft.

Höjd 64 cm
Diameter 50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm
Diameter 50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 704