AXEL PERSSON, näverlur, Pellas, Våga, Järvsö.

4548011. AXEL PERSSON, näverlur, Pellas, Våga, Järvsö.

PROVENIENS: Inköpt i Järvsö 1947/48
Längd 110 cm.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 202