LENNART KÄRRABO. "Mirage". Akryl på duk. Signerad och daterad-02.

454733. LENNART KÄRRABO. "Mirage". Akryl på duk. Signerad och daterad-02.

Titel, datering samt signatur a tergo.
25 x 30.

Smärre dukskada/utbuktning. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 30.

Antal besök: 427