LENNART KÄRRABO. Komposition. Akryl på duk. Signerad och daterad 20-7-75.

454732. LENNART KÄRRABO. Komposition. Akryl på duk. Signerad och daterad 20-7-75.

Titel och signatur a tergo. Motivets mått 50x50 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fläckar.

Antal besök: 899