PARTI LEKSAKER, 1960-talet.

PARTI LEKSAKER, 1960-talet.
454720. PARTI LEKSAKER, 1960-talet.

Brio "Stock car Billy" träbil.
Ankor på rad, troligen Brio.
Dragspel.
Skrykjärn och tvättbräda
Kulpåse med kulor.
Träsilhuetter, bemålade.
Brio dockgarderob, höjd 50 cm, bredd 30 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ankor på rad, troligen Brio.
Dragspel.
Skrykjärn och tvättbräda
Kulpåse med kulor.
Träsilhuetter, bemålade.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 1 291