INGVAR ANDERSSON. BÄNK/ BLOMBÄNK, "Florida", Averskogs Möbelfabrik, 1960-tal.

4546795. INGVAR ANDERSSON. BÄNK/ BLOMBÄNK, "Florida", Averskogs Möbelfabrik, 1960-tal.

Teak. Längd 141, bredd 45, höjd 43 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 454