TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, rotting, 1900-tal.

454678. TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, rotting, 1900-tal.

Bord samt soffa och två fåtöljer
Bord diameter 90, höjd 55 cm
Fåtöljer rygghöjd 79, sitthöjd utan dyna 40, sittdjup 45 cm
Soffa bredd 112, rygghöjd 79, sitthöjd utan dyna 40, sittdjup 45 cm.

Bruksslitage, soffan samt dynor med nötning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 90, höjd 55 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 549