LJUSKRONA, gulmetall och prismor, oskariansk, 1900-talets första kvartal.

454628. LJUSKRONA, gulmetall och prismor, oskariansk, 1900-talets första kvartal.

Höjd 90 cm till tak
Diameter 50 cm.

Bruks och åldersslitage
Enstaka prisma saknas
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm till tak
Diameter 50 cm.

Bruks och åldersslitage
Enstaka prisma saknas
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 665