SKÅLFAT, tenn, etsad dekor, vanitasmotiv, daterad 1632.

4545675. SKÅLFAT, tenn, etsad dekor, vanitasmotiv, daterad 1632.

Höjd 7 cm, diameter 36 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvisa hålskador, repor, nagg, sannolikt jordfynd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm, diameter 36 cm.

Antal besök: 166