SKÄNK, vitmålad, sent 1800-tal.

454560. SKÄNK, vitmålad, sent 1800-tal.

Längd 95.5 cm. Bredd 43 cm. Höjd 101.5 cm.

Renoverad och kompletterad. Bruksslitage. Nyckel finns men fungerar ej på lådor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 549