NISSE OCH KAJSA STRÄNGNING. Stränghyllsystem.

4545598. NISSE OCH KAJSA STRÄNGNING. Stränghyllsystem.

NISSE OCH KAJSA STRÄNGNING. Stränghyllsystem. Vintage String hyllsystem. Motiv från 1949. Modulärt hyllsystem, hyllor med fanermetallupphängning med svart gummibeläggning, individuellt monterbar. system som består av

5 x B hyllor 58 cm, djup 20 cm

2 x upphängning/stege höjd 76cm, D. 18cm.

Åldersanpassade tecken på slitage i form av gnidning på träet, lätt fanerskada, ibland små defekter i gummifodret i suspensionerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 296