FAT, keramik, Kina, 1700/1800-tal.

454557. FAT, keramik, Kina, 1700/1800-tal.

Interiörmotiv samt asiatiskt tecken/symbol.
Längd cirka 26,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd cirka 26,5 cm.

Antal besök: 507