YTTERFODER / TRÄDGÅRDSURNA, metall, Waldemarsudde, 1900-talets andra hälft.

454539. YTTERFODER / TRÄDGÅRDSURNA, metall, Waldemarsudde, 1900-talets andra hälft.

Genombruten dekor. Ihopfällbar.
Höjd 31 cm, diameter 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm, diameter 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 432