OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk, signerad C.J. Svensson.

454532. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Marint motiv, olja på duk, signerad C.J. Svensson.

Enligt text a tergo: Inköpt på Bukowskis vårauktion i Stockholm 1929. Pris 250 kr.
Ca 51 x 78 cm.

Slitage, fläckar, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 51 x 78 cm.

Antal besök: 1 406