AKUSTISK GITARR, Furch Guitars, stålsträngad. 2015.

4545213. AKUSTISK GITARR, Furch Guitars, stålsträngad. 2015.

Akustisk gitarr med inbyggd mikrofon, EQ, modell D19-CM-CE, "Stage Pro element", Cutaway.
Serienr. 62881.

Bruksslitage, repor på front, möjligen sprucken i framstycket bakom stallet. Stallet lyfter, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienr. 62881.

Antal besök: 500