HÄST OCH SLÄDE, silver, svenska importstämplar.

4545017. HÄST OCH SLÄDE, silver, svenska importstämplar.

Total längd ca 26 cm, vikt ca 349 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 277