4 KINESISKA BLÄCKTECKNINGAR.

4 KINESISKA BLÄCKTECKNINGAR.
4544879. 4 KINESISKA BLÄCKTECKNINGAR.

-1900-tal- Olika landskap, 4 delar, tusch på papper, signerad en gång, ca. 31,5 x 40,5 cm
monterad på kartong, oramad.

små tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

monterad på kartong, oramad.

små tecken på ålder.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besök: 85