SKÄNK, 1900-talets första hälft.

454460. SKÄNK, 1900-talets första hälft.

Målad. Skuren dekor. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan samt två lådor. Längd 105. Bredd 50. Höjd 85 cm.

Slitage. Fläckar. Senare målning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 223