BØRGE MOGENSEN, matbord, bok, ”Shaker”, modell C18.

4544547. BØRGE MOGENSEN, matbord, bok, ”Shaker”, modell C18.

Längd 140 cm. Bredd 90 cm. Höjd 73 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 824