TAXIDERMI, uppstoppad trut, 1900-tal.

4544529. TAXIDERMI, uppstoppad trut, 1900-tal.

Längd ca 110, bredd 46, höjd 58 cm.
Monterad på stenimitation av konstmassa.

Åldersrelaterat ytslitage. Ytsmuts. Montering med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 199