OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad, samt daterad 2000, luftballonger.

4544485. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, signerad, samt daterad 2000, luftballonger.

Ramens mått ca 34 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 34 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 121