JEAN-PAUL RIOPELLE. Etsning, signerad samt numrerad 21/75.

454440. JEAN-PAUL RIOPELLE. Etsning, signerad samt numrerad 21/75.

Plåtstorlek 39,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek 39,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 744