LARS PIRAK, "Kirun", saltripa, tenn. Signerad.
454414. LARS PIRAK, "Kirun", saltripa, tenn. Signerad.
Längd ca 5 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 5 cm.
Brukslitage.
812