MARCUS LARSON (1825-64). LANDSKAP MED FORS.

4543956. MARCUS LARSON (1825-64). LANDSKAP MED FORS.

Signerad, olja på duk 42x60 cm, rammått 63x84 cm, rammått 63x84 cm.

Gulnad fernissa, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad fernissa, ytsmuts.

Antal besök: 774