Yves Saint Laurent, solglasögon, Frankrike.

4543906. Yves Saint Laurent, solglasögon, Frankrike.

Metall samt plast.
Ej styrka.
Bredd ca 140mm.
YSLeuti samt putsduk.

Bruksslitage, avskav av färg på metalldelar, skalmarna något lösa, smärre repor på glasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall samt plast.
Ej styrka.
Bredd ca 140mm.
YSLeuti samt putsduk.

Antal besök: 355