TOMTE, med belysning, Heissner, Tyskland.

4543611. TOMTE, med belysning, Heissner, Tyskland.

Tomte med lyckta, höjd 41 cm, bredd 26 cm.

Bruksskick, lagning vid arm, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351