BYRÅ, omkring år 1900.

BYRÅ, omkring år 1900.
454345. BYRÅ, omkring år 1900.

Lövträ- och rotfaner. Beslag av mässing. Skuren och svarvad dekor. Längd 105. Bredd 54. Höjd 85 cm.

Slitage. Något blekt och fläckad skiva. Mindre avslag. Solblekta lådfronter.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 500