Fåtölj i läder och teak, Gemla 1950/60-tal, troligen Poul M Volther.

454339. Fåtölj i läder och teak, Gemla 1950/60-tal, troligen Poul M Volther.

Stomme av oljad teak, helspänd lädersits och rygg.
Etikettmärkt Gemla Diö.
Bredd 70,5, höjd 88, djup totalt 93 cm.

Bruksskick, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt Gemla Diö.

Bruksskick, fläckar.

Antal besök: 2 380