HARALD LYTH. Litografi, signerad, numrerad 30/50.

4543386. HARALD LYTH. Litografi, signerad, numrerad 30/50.

Ramens mått ca 42 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Lyth (Född 1937)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 42 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Harald Lyth (Född 1937)

Antal besök: 191