BORDSLAMPA, 1900-tal.

BORDSLAMPA, 1900-tal.
454337. BORDSLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca 55,5 cm.

Slitage, skärm med smärre skador, kantband saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
454337. BORDSLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca 55,5 cm.

Antal besök: 317