PROJEKTOR, 16 mm, Model 613, Bell & Howard, 1950-tal.

4543164. PROJEKTOR, 16 mm, Model 613, Bell & Howard, 1950-tal.

Mått låda:
Höjd ca 42 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 23 cm
I orginallåda, medföljer gör också en strömadapter, samt 2 st, lampor.

Bruksslitage. Testad, den fungerar, men strömmen behöver ses över, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått låda:
Höjd ca 42 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 23 cm

Antal besök: 128