ERNST ÅKERBLADH. Motiv från Trosa, akvarell, signerad.

454310. ERNST ÅKERBLADH. Motiv från Trosa, akvarell, signerad.

Ca 32 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 32 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 983