SKIVSPELARE, Thorens TD 165, 1970-tal.

4542857. SKIVSPELARE, Thorens TD 165, 1970-tal.

Tillverkades mellan 1972 och 1976.
44x36x15cm.

Gott bruksskick. Startar vid påslag. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x36x15cm.

Antal besök: 727