Sked, längd 18,5 cm, CGH, M8= 1938, silver.
Sked, längd 13,5 cm, jugend, silver-830.
Sked, längd 12 cm, jugend, ostämplad, silver.
Sked, längd 12 cm, jugend, silver-830.
Gaffel, längd 12 cm, silver-830, rörliga väderkvarnsvingar.
Sockertång, längd 13 cm, jugend, silver.
Visst slitage.
Visst slitage.