BIBLIOTEKSSTEGE, engelsk stil, 1900-tal.

454269. BIBLIOTEKSSTEGE, engelsk stil, 1900-tal.

Fyra trappsteg, klädda i skinn
Höjd 120 cm.

Bruksslitage, slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 925